Чемпіонат України з радіозв'язку

Добавлено: 18.01.2018 Переглянуто: 1045

3.01.18р. з 18:00 до 22:00 проводився Чемпіонат України з радіозв'язку на коротких хвилях у телефонному режимі. Організатор чемпіонату "Ліга радіоаматорів України".

Суть змагань - встановлення найбільшої кількості зв'язків зі спортсменами різних областей України. Збірну команду ВКСС ВІТІ представили керівник Радіо клубу працівник ЗСУ Ермачков В’ячеслав Іванович та безпосередньо учасники змагань курсанти Недосіка Д.В. та Скоряк І.В., які за 4 години встановили 240 зв'язків, що є відмінним показником в цілому.

Рішення про присвоєння вище зазначеним курсантам спортивного звання кандидатів в Майстри спорту України з радіо спорту будуть приймати компетентні судді міністерство освіти і науки молоді та спорту України. Остаточні результати змагань будуть відомі на протязі трьох тижнів.