20 січня 2018 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Удосконалення підготовки курсантів ВІТІ у передвипусковий період

Добавлено: 04.01.2018

На кафедрі Військово-гуманітарних дисциплін відбулась презентація інформаційно-аналітичних матеріалів “КОРИСНІ ПОРАДИ ВОЇНУ”.

Інформаційно-аналітичні матеріали підготовлені авторським колективом у складі: начальника кафедри к.т.н полковника Саєнка О.Г., старшого викладача підполковника Ступенькова С.О., старшого викладача підполковника Скідана Р.О. Під час написання авторами були творчо використані поради набуті під час проведення АТО, методичні розробки з питань психологічного супроводження бойових дій, а також поради щодо ведення здорового способу життя з матеріалів Інтернет ресурсів.

Автори прагнули впровадити позитивний досвід фахівців Головного управління морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України щодо удосконалення підготовки курсантів ВІТІ у перед випусковий період з питань взаємовідносин майбутніх командирів із сержантським складом та формування ними рішень на виконання поставлених завдань.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net