Кафедра Військової підготовки ВІТІ запрошує громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Науково-практичний семінар

Добавлено: 02.01.2018 Переглянуто: 258

Відповідно до Плану роботи кафедри загальної тактики на 2016/2017 навчальний рік 28 грудня 2017 року кафедрою № 1 було проведено науково-практичний семінар за темою: «Пріоритетні напрямки розвитку військово-технічної політики, теорії воєнного мистецтва, оборонних технологій, тактики дій підрозділів та всебічного забезпечення бойових дій». У роботі семінару взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри. Під час проведення семінару були розглянуті питання особливостей тактики дій незаконних військових формувань, види забезпечення в оборонному бою (з урахуванням досвіду бойових дій в окремих районах Донецької та Луганської областей), питання інтеграції добровольчих батальйонів до складу Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ та Національної гвардії України, висвітлені перспективи розвитку озброєння та військової техніки інженерних військ, забезпечення РХБ захисту в ході проведення антитерористичної операції. Семінар пройшов у формі наукової дискусії та спільного обговорення вказаних питань, відпрацьовано практичні рекомендації із застосування тактичних прийомів під час проведення загальновійськового бою. Науково-педагогічним складом прийнято колегіальне рішення про доведення загальної інформації семінару до курсантів та слухачів під час проведення навчальних занять.

Кафедра загальної тактики

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net