20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Військово-професійна орієнтація молоді в Ніжині

Добавлено: 28.12.2017 Переглянуто: 313

27 грудня 2017 року в рамках військово-професійної орієнтації молоді на базі Ніженської гімназії №3 за сприяння Ніжинського ОМВК відбулася зустріч представника інституту начальника кафедри військово-гуманітарних дисциплін кандидата технічних наук полковника Саєнко О.Г. з учнями 11-х класів 16-ти шкілміста.

Представник нашого вишу проінформував учнів про факультети, спеціальності та умови прийому до названого Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Учасники зустрічі отримали рекламно-інформаційні матеріали та задали уточнюючі питання по вступу до військового навчального закладу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net