20 січня 2018 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Військово-професійна орієнтація молоді в Ніжині

Добавлено: 28.12.2017

27 грудня 2017 року в рамках військово-професійної орієнтації молоді на базі Ніженської гімназії №3 за сприяння Ніжинського ОМВК відбулася зустріч представника інституту начальника кафедри військово-гуманітарних дисциплін кандидата технічних наук полковника Саєнко О.Г. з учнями 11-х класів 16-ти шкілміста.

Представник нашого вишу проінформував учнів про факультети, спеціальності та умови прийому до названого Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Учасники зустрічі отримали рекламно-інформаційні матеріали та задали уточнюючі питання по вступу до військового навчального закладу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net