Військово-професійна орієнтація молоді в Ніжині

Добавлено: 28.12.2017 Переглянуто: 920

27 грудня 2017 року в рамках військово-професійної орієнтації молоді на базі Ніженської гімназії №3 за сприяння Ніжинського ОМВК відбулася зустріч представника інституту начальника кафедри військово-гуманітарних дисциплін кандидата технічних наук полковника Саєнко О.Г. з учнями 11-х класів 16-ти шкілміста.

Представник нашого вишу проінформував учнів про факультети, спеціальності та умови прийому до названого Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Учасники зустрічі отримали рекламно-інформаційні матеріали та задали уточнюючі питання по вступу до військового навчального закладу.