Вітаємо з успішним захистом кандидатської дисертації

Добавлено: 27.12.2017 Переглянуто: 888

Колектив Військового інституту телекомунікацій та інформатизації щиро вітає начальника науково-дослідного відділу (кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах) наукового центру зв’язку та інформатизації, випускника ад’юнктури інституту 2017 року підполковника САЛЬНИКА Сергія Васильовича з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – Інформаційні технології.

Захист відбувся 26.12.2017 року у Спеціалізованій вченій раді Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Науковий керівник: доктор технічних наук, старший науковий співробітник підполковник Сова Олег Ярославович.

Бажаємо подальших успіхів і високих досягнень у науковій та професійній діяльності, реалізації всіх творчих задумів! Оптимізму і благополуччя!