Конкурс з української мови імені Петра Яцика

Добавлено: 20.12.2017 Переглянуто: 871

29 листопада 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбувся перший етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у Збройних Силах України, метою якого є утвердження державного статусу української мови, популяризація у військовому середовищі піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

25 курсантів інституту стали учасниками конкурсу в цьому році.

В організації і проведенні конкурсу взяли участь начальник кафедри військово-гуманітарних дисциплін, кандидат технічних наук полковник Саєнко О.Г., викладачі кафедри військово-гуманітарних дисциплін – кандидат педагогічних наук Логвіненко Н.М., кандидат історичних наук Садикова В.В. та працівники науково-організаційного відділу, які створили належні умови для виконання учасниками конкурсної роботи.

На підставі рішення конкурсної комісії переможцями стали:

І місце – Сорока Дарина Вікторівна, 271 н.гр.;

ІІ місце – Дєєв Володимир Борисович 253 н.гр.;

ІІІ місце – Доброштан Олексій Сергійович, 271 н.гр.; Кузьмінський Віктор Сергійович, 375 н.гр.; Петровський Микола Олександрович, 271 н.гр.

Бажаємо подальших творчих успіхів!!!