Досвід Військової служби правопорядку - майбутнім зв'язківцям

Добавлено: 19.12.2017 Переглянуто: 1328

14 грудня 2017 року представники Полтавського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил України провели з курсантами Військового коледжу сержантського складу ВІТІ теоретичні та практичні заняття, метою яких було проведення профілактичної роботи, щодо недопущення адміністративних правопорушень, скоєння злочинів та порушення військової дисципліни серед військовослужбовців коледжу.

На цих заняттях курсантам були доведені нормативно правові акти, що регулюють діяльність Військової служби правопорядку, підстави притягнення до адміністративної відповідальності військовослужбовців які порушують громадській порядок, вживають спиртні напої, наркотичні речовини та порушують військову дисципліну, обов’язки патруля та в яких випадках складаються протоколи про адміністративні правопорушення, основні причини правопорушень та вироки судів по злочинам скоєних військовослужбовцями за останній рік, особлива увага зверталась на такі правопорушення як: самовільне залишення частини, нестатутні взаємовідносини, вживання алкоголю та наркотичних речовин, крадіжки та необережне поводження зі зброєю.

На практичному занятті було продемонстровано порядок застосування спеціальних засобів які використовує Військова служба правопорядку під час патрульно-постової служби, порядок затримання військовослужбовців, які мають виражені ознаки сп’яніння, та порядок утримання військовослужбовців у КТЗ.

Представник Військової інспекції безпеки дорожнього руху, ознайомив курсантів із службовим транспортним засобом та довів інформацію про випадки дорожньо-транспортних пригод, що сталися за участю військовослужбовців, нагадавши курсантам про неухильне дотримання правил дорожнього руху, тому що, «Безпека руху – це життя».

За допомогою цих занять курсанти коледжу ознайомились з службовою діяльністю та специфікою служби Військової служби правопорядку, що в свою чергу допоможе запобігти скоєнню правопорушень серед військовослужбовців коледжу.