Вебінар з питань кібербезпеки

Добавлено: 01.12.2017 Переглянуто: 868

30 листопада 2017 року курсанти всіх спеціальностей підготовки та викладачі інституту і Військового коледжу сержантського складу прийняли участь у черговому вебінарі “29 років. Від черв'яка Морріса до “поганого кролика”. Чому нас все ще зламують?”, який проходив під керівництвом академії CISCO.

Тема вебінару дуже актуальна, адже всі ми користуємося сучасними інформаційними системами та гаджетами. Курсанти отримали базові поняття з основ кібернетичної безпеки та розуміння важливості коректного поводження з інформацією та необхідності її захисту.