Кафедра Військової підготовки ВІТІ запрошує громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Aкадемія Cisco для військовослужбовців Збройних Сил України

Добавлено: 06.11.2017 Переглянуто: 292

Головним управлінням зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України спільно з представниками корпорації Cisco в Україні організовано дистанційне навчання військовослужбовців Збройних Сил України на курсах академії Cisco. Безпосередню участь у даному процесі приймає і Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації. Зокрема, минулих вихідних вже вкотре на базі мережевої академії Cisco, що функціонує на кафедрі автоматизованих систем управління, проводився черговий навчальний збір з військовослужбовцями Збройних Сил України, які удосконалюють свої знання з мережевих технологій. На цей раз, відповідно до програми дистанційного навчання, було проведено установчу сесію з вивчення першої, теоретичної, частини курсу CCNA1. Під час наступного навчального збору учасники курсу будуть покращувати свої практичні навики, працюючи на реальному мережевому обладнанні, яке надається кафедрою автоматизованих систем управління.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net