Aкадемія Cisco для військовослужбовців Збройних Сил України

Добавлено: 06.11.2017 Переглянуто: 973

Головним управлінням зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України спільно з представниками корпорації Cisco в Україні організовано дистанційне навчання військовослужбовців Збройних Сил України на курсах академії Cisco. Безпосередню участь у даному процесі приймає і Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації. Зокрема, минулих вихідних вже вкотре на базі мережевої академії Cisco, що функціонує на кафедрі автоматизованих систем управління, проводився черговий навчальний збір з військовослужбовцями Збройних Сил України, які удосконалюють свої знання з мережевих технологій. На цей раз, відповідно до програми дистанційного навчання, було проведено установчу сесію з вивчення першої, теоретичної, частини курсу CCNA1. Під час наступного навчального збору учасники курсу будуть покращувати свої практичні навики, працюючи на реальному мережевому обладнанні, яке надається кафедрою автоматизованих систем управління.