У Військовому коледжі сержантського складу відбулася зустріч з представниками збройних сил Канади та Великої Британії

Добавлено: 02.11.2017 Переглянуто: 934

В період з 24 жовтня по 1 листопада 2017 року до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ та військової частини А3990 завітали представники збройних сил Канади та Великої Британії.

Метою візиту була зустріч з керівництвом Військового коледжу та навчального центру для обговорення надання можливості допомоги у їх розвитку, а також обговорення перспектив створення центру передового досвіду та підготовки особового складу і підрозділів військ зв’язку.

Після проведення брифінгу іноземна делегація ознайомилася з навчально-матеріальною базою Військового коледжу який розміщений на території військової частини А3990 та після плідної співпраці дала позитивну оцінку підготовки особового складу коледжу.