20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

У Військовому коледжі сержантського складу відбулася зустріч з представниками збройних сил Канади та Великої Британії

Добавлено: 02.11.2017 Переглянуто: 355


В період з 24 жовтня по 1 листопада 2017 року до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ та військової частини А3990 завітали представники збройних сил Канади та Великої Британії.

Метою візиту була зустріч з керівництвом Військового коледжу та навчального центру для обговорення надання можливості допомоги у їх розвитку, а також обговорення перспектив створення центру передового досвіду та підготовки особового складу і підрозділів військ зв’язку.

Після проведення брифінгу іноземна делегація ознайомилася з навчально-матеріальною базою Військового коледжу який розміщений на території військової частини А3990 та після плідної співпраці дала позитивну оцінку підготовки особового складу коледжу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх