18 листопада 2017 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Курсанти факультету Бойового застосування систем управління та звязку ВІТІ у парку «Перемога» вшанували пам'ять переможців-визволителів

Добавлено: 02.11.2017

02.11.2017 року курсанти факультету Бойового застосування систем управління та звязку ВІТІ взяли участь у покладанні квітів до Кургану Безсмертя. Ці урочистості пройшли з нагоди відзначення 73-ї річниці з Дня визволення України та 74-ї річниці від Дня визволення Києва від фашистських загарбників. Навіть погода цього дня сумувала за загиблими визволителями. Віддати шану загиблим прийшли голова Дніпровської райдержадміністрації та керівник апарату райдержадміністрації. До них приєднались члени районної організації інвалідів війни Збройних сил та учасників бойових дій, районної організації ветеранів України, представники громадськості Дніпровського району, військовослужбовці і офіцери Батальйону Почесної варти Окремого полку Президента України і курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

На знак подяки та глибокої шани до великого подвигу переможців-визволителів та вічної пам’яті про загиблих в боротьбі з нацизмом в Другій світовій війні присутні поклали квіти до Кургану Безсмертя, пам’ятників Жінці у Великій Вітчизняній війні та Матері-Вдові. Солдати Почесної Варти поклали Корзину Військової Слави до Кургану Безсмертя.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net