Проведення патріотично-виховної години у школі

Добавлено: 23.10.2017 Переглянуто: 1106

На передодні Дня захисника України відбулася зустріч офіцера інституту з учнями першого та десятого класів ЗНЗ № 243 м. Києва.

Урок мужності на тему: "Зростаємо патріотами" був проведений з метою формування духовних цінностей українського патріота. Школярі почули розповідь про перспективи та переваги військової служби, аспекти сучасного розвитку озброєння та військової техніки, матеріального і технічного забезпечення. Захід проводився в рамках військово-патріотичного виховання та агітації до військової служби та вступу до ВІТІ.

Під час проведення заходу був продемонстрований відеоролик, надана повна інформація щодо умов вступу до ВІТІ.

На завершення уроку майор Зіборєва О.Б. привітала присутніх зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем захисника України і побажала козацького здоров’я та мирного неба над головою.