День Захисника України!

Добавлено: 14.10.2017 Переглянуто: 1597


День захисникаУкраїни – це особливе свято. Воно встановлено Указом Президента України №806/2014 від 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілосності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільствіна підтримку ініціативи громадськості. Тому 14 жовтня є особливим днем для українців. Він поєднав у собі як державну, так і релігійну підстави вважати його святковим. Цього дня українці відзначають ще й старовинне християнське свято Покрову Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва.

13 жовтня 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбулося урочистезібрання з нагоди свята. Святкове вітання та найкращі побажання всьому особовому складу інституту - миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів у святій і шляхетній справі – захисту Батьківщини та зміцнення її обороноздатності виголосив начальник інституту полковник Степаненко Євген Олександртвич. Заступник начальника інституту з озброєння полковник Чекан Андрій Юрійович зачитав витяг Указа ПрезидентаУкраїни про нагородження військовослужбовців інституту відзнакою Президента України «За участь вантитерористичній операції», витяг з наказу Начальника військ зв’язку Збройних Сил України - начальника Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генерального штабу Збройних Сил України «Про заохочення військовслужбовців та працівників Збройних Сил України з нагоди Дня захисника України», а також наказ начальника інституту «Про заохочення особового складу інституту до Дня захисника України». Кращим офіцерам, прапорщикам і сержантам, солдатам та працівникам Збройних Сил України за високі показники у бойовій підготовці, розумну ініціативу, професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків було оголошено подяку, нагороджено грамотамита та пам’ятними нагрудними знаками, а кращі курсанти інституту були наророджені подякою від імені Голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації.

Завершився захід святковим концертом військового оркестру інституту за участю пісенного номерукурсанта другого курсу факультету Телекомунікаційних систем Вікторії Пилипей.


Шановні офіцери, прапорщики, сержанти, солдати та працівники Збройних Сил України!

Вітаю Вас із Днем захисника України, святом Українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці!

Ці свята нерозривно пов’язані між собою, символізуючи непорушний зв’язок багатьох поколінь,що боронили рідну землю та давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Служіння Вітчизні – це більш,ніж професія. Це величезна любов до Батьківщини, сила волі, незламний дух, поклик душі захищати рідний край.

У цей святковий день зичу вам миру, міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, подальших успіхів у святій і шляхетній справі – захисту Батьківщини та зміцнення її обороноздатності.

З повагою

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

полковник Є.О.СТЕПАНЕНКО

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх