16 грудня 2017 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 9 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Колектив Військового інституту телекомунікацій та інформатизації урочисто зустрів військовослужбовців-учасників АТО

Добавлено: 12.10.2017

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації урочисто зустріли групу військовослужбовців служби за контрактом, які упродовж 12 місяців виконували бойові завдання в районі проведення антитерористичної операції на Донбасі.

Урочистості відбулися 10 жовтня біля монументу загиблим в АТО випускникам інституту, який відкрили у 2016 році в День Захисника України.

З вітальним словом звернувся тимчасово виконуючий обов’язки заступника начальника інституту полковник Андрій Чекан, який подякував підлеглим за професійність, старанність, сумлінне виконання службових обов’язків та вручив почесні грамоти.

— Захищаючи Україну від ворога військовослужбовці нашого навчального закладу завжди проявляли патріотизм, мужність та відданість військовому обов’язку. За успішно виконані завдання на сході України 223 наші випускники відзначені державними нагородами, а 14 вихованців закладу вшановані посмертно. Серед них — Герой України генерал-майор Максим Шаповал, — зазначив полковник Андрій Чекан.v .

Святковий настрій особовому складу додав виступ курсанта факультету Телекомунікаційних систем Вікторії Пилипей, яка заспівала відому пісню «За Україну» народжену під час Революції гідності 2013-2014 років та запашний коровай, посмішки радості, оплески, слова подяки й захоплення своїми захисниками Вітчизни.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net