Курсанти ВІТІ долучилися до здачі крові пораненим бійцям в АТО

Добавлено: 12.10.2017 Переглянуто: 883

Керівництво Військового інститут телекомунікацій та інформатизації не стоїть осторонь проблеми медичного закладу НВМКЦ “ГВКГ” щодо дефіциту крові та її компонентів. Серед курсантів навчального закладу багато добровольців, які вже не вперше відгукуються на заклик бути донорами для поповнення запасів крові. Так біля 150 курсантів 3-ьох факультетів інституту виявили свою добру волю у цій благородній справі. Рушійною силою такого вчинку військовослужбовців є усвідомлення того, що велика кількість банку крові в першу чергу спрямовується на потребу поранених бійців під час АТО в Донецькій та Луганській областей, які зараз знаходяться на лікуванні в госпіталі м. Києва зазначила начальник медичної служби військового інституту підполковник Оксана Кальченко.

Адже кожний раз, коли ти здаєш кров- ти рятуєш чиєсь життя!