Сезонно-технічне обслуговування техніки, як практична складова навчального процесу курсантів

Добавлено: 05.10.2017 Переглянуто: 1523

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації розпочалося сезонно-технічне обслуговування озброєння та військової техніки, об'єктів парку до експлуатації у осінньо-зимовий період, яке триватиме з 02.10 по 25.10.2017 року.

Головною метою сезонно-технічного обслуговування - є якісне виконання робіт по переведенню озброєння та військової техніки на режим осінньо-зимової експлуатації.

На сезонно-технічне обслуговування крім взводу матеріально-технічного забезпечення та батальйону забезпечення навчального процесу інституту, також задіяні курсанти випускних курсів за для якісного проведення занять та вдосконалення практичних навичок в обслуговуванні техніки зв’язку.