До 30.09.2018 року продовжено конкурсний відбір на кафедру військової підготовки ВІТІ, запрошуємо громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Військово-патріотичне виховання курсантів першого курсу факультету телекомунікаційних систем ВІТІ

Добавлено: 05.10.2017 Переглянуто: 354

У неділю, 01 жовтня 2017 року курсанти першого курсу факультету телекомунікаційних систем відвідали меморіальний комплекс Музей історії України у Другій світовій війні. Під час екскурсії військовослужбовці ознайомились з виставковим проектом “Український схід”.

Музейний виставковий проект «Український Схід» створено до Дня Героїв Небесної Сотні і присвячено звитязі та жертовності патріотів України, які наразі на східних теренах нашої держави відстоюють її суверенітет та територіальну цілісність. За два з половиною роки співробітники Національного музею зібрали понад 4 тисячі автентичних музейних предметів, які висвітлюють події на Сході України.

Структурно виставка складається з розділів, у яких розповідається про участь різних військових формувань, добровольчих батальйонів у бойових діях на Сході України.

У символічні батальйони об’єднані в експозиції капелани, які дбають про душу солдата; медики, покликані у польових умовах лікувати поранені солдатські тіла; волонтери, чия безкорисна допомога, особливо в перші місяці протистояння, рятувала наших бійців; журналісти, репортажі яких доносять до нас гірку правду про війну.

На знак вдячності за братню допомогу представлено на виставці символічний “іноземний легіон”, у складі якого захищають українську землю білоруси, грузини, чеченці та представники інших народів.

Зібрані разом, ці музейні історії відтворюють героїчні і трагічні події 2014 – 2017 років, у полум’ї яких вирішується доля України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net