20 січня 2018 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Творчий колектив Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України подарував святковий концерт в полі офіцерам - зв’язківцям призваних із запасу

Добавлено: 10.09.2017

10 вересня 2017 року творчий колектив відділення культури та методичної роботи Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України під керівництвом заслуженого працівника культури України Тетяни Оленевої подарував святковий концерт офіцерам призваним із запасу у яких зараз триває польовий збір на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Розпочалась концертна програма з яскравого виступу красуні-співачки Інеси Міхно та східних танців у виконанні солістки студії східного танцю «Аміра» Світлани Мартової. Також офіцери почули зворушливі зарубіжні та ліричні українські пісні про кохання у виконанні співачок Іванки Долженко та Марини. Найкращою нагородою для учасників святкового концерту стали щирі посмішки, гучні оплески та загальне фото на пам'ять.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net