Заохочення кращих курсантів-стажерів факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 04.09.2017 Переглянуто: 1147

За результатами проведення первинної військово-професійної підготовки з особовим складом 17 навчального курсу, високі показники у навчально-бойовій діяльності та у відповідності до Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України кращим курсантам-стажерам факультету телекомунікаційних систем, наказом начальника інституту, присвоєно чергові військові звання “старший солдат”.

Першого вересня 2017 року, у День знань, під час ранкового розводу на заняття, начальник факультету полковник Євгеній Рибка довів наказ начальника інституту, вручив особовому складу погони та побажав старшим солдатам Олександру Соколову, Андрію Прохніцькому, Костянтину Шпаку, Артему Омельчуку подальших успіхів у навчанні, службі та вихованні підлеглого особового складу.

Командування факультету та військового інституту дякує Вам за службу! Так тримати!