Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Курсанти факультету інформаційних технологій серед переможців XII Київської міської спартакіади з армспорту "Здоровий киянин"

Добавлено: 21.05.2024 Переглянуто: 194


Дмитро та Максим – курсанти випускного курсу факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, професійно займаються армрестлінгом. Вкотре хлопці продемонстрували високий рівень підготовки та витривалості, завоювавши почесні місця у XII Київській міській спартакіаді з армспорту "Здоровий киянин".

Спартакіада «Здоровий киянин» щорічно відбувається за підтримки Департамент молоді та спорту м.Києва та КМО ФСТ "Спартак". Участь у спортивних іграх з 20-ти видів спорту беруть команди різних підприємств, організацій та держустанов.

У запеклій боротьбі, хлопці здобули призові місця. Так, в індивідуальному заліку Максим посів І місце, а Дмитро здобув срібло. Почесна бронза стала результатом командної роботи майбутніх офіцерів.

Тренуються хлопці під керівництвом викладача кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту майора Олександра Непомнящого. Його професійний підхід допоміг курсантам досягти вражаючих результатів та здобути спортивну перемогу.

- Армрестлінг вимагає від учасників великої фізичної та психологічної витривалості. Військовослужбовці, які займаються цією дисципліною, навчаються контролювати своє тіло та реагувати на стресові ситуації, що допомагає підвищити їхню готовність до дій в будь-яких умовах, - розповідає викладач кафедри.

Вітаємо наших козаків із високим досягненням! Бажаємо наснаги на нові перемоги!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх