16 травня - День вишиванки

Добавлено: 16.05.2024 Переглянуто: 831

Вишиванка - етнічний код українського народу. Щорічно, у третій четвер травня, українці віддають шану національному вбранню, вдягаючи вишиванку у повсякдення.

Одягати вишиванку в цей день стало не лише модою, а й проявом патріотизму та гордості за своє національне коріння. Вишиванка - це не лише одяг, це символ, що має глибокі історичні корені.

Об’єднання людей, незалежно від віку, соціального статусу чи географічного розташування - це щорічно відбувається саме в цей день.

Під час повномасштабного вторгнення, вишиванка набула особливого значення для кожного українця. Іноді, військові жартують між собою, говорячи, що піксель - це розлючена вишиванка.

Вітаємо з Днем вишиванки!