Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Вітаємо з успішним захистом дисертації майора Ольгу Зіборєву

Добавлено: 12.03.2024 Переглянуто: 1453


Захист дисертаційної роботи – свідчення великої праці, наполегливості і високого рівня знань. Цей момент – не лише завершення певного наукового етапу, але й початок нового розділу в професійному зростанні. Саме тому військовослужбовці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут постійно вдосконалюються в науковій сфері.

Так, Разовою спеціалізованою вченою радою Київського національного університету імені Тараса Шевченка було присуджено ступінь доктора філософії в галузі знань 08 Право, за спеціальністю 081 Право старшому помічнику начальника науково-організаційного відділу пані майору Ользі Зіборєвій.

Бажаємо пані Ользі безмежного успіху у подальших наукових дослідженнях і професійній кар'єрі. Нехай ця наукова перемога стане лише початком досягнень!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх