До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

Добавлено: 01.03.2024 Переглянуто: 1337

Шановний абітурієнте! Бажаєш впевненіше почуватись при вступі та бути попереду? Тоді маєш ексклюзивну можливість підвищити свій рейтинговий бал!

Цьогоріч Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут дає можливість кожному підвищити свій рейтинг при вступі, отримавши до 2-х балів до рейтингу завдяки проходженню курсу та іспиту з англійської мови.

ля цього Вам необхідно пройти на платформі G Suite for Education MITIT курс англійської мови та скласти заключний іспит.

Зареєструватись для проходження іспиту необхідно за посиланням:

http://surl.li/reftc .

нформацію про отримані результати буде надіслано особисто Вам на Вашу електронну пошту.

Додаткову інформацію можна отримати у відповідального секретаря приймальної комісії майора Івана Рижого за телефоном +380676768764 або на e-mail: [email protected]

Збільш свій шанс на вступ просто зараз!