Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році

MITIT_Sport_Stars: військовослужбовці ВІТІ в числі переможців та учасників чемпіонату ЗСУ з гирьового спорту серед військових вишів

Добавлено: 19.02.2024 Переглянуто: 733

У лютому серед військових вишів відбувся Чемпіонат Збройних Сил України з гирьового спорту. Участь в заході взяли представники 9-ти закладів військової вищої освіти, серед яких і команда Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Військовослужбовці змагались у дисципліні «ривок з довільною кількістю зміни рук з гирею 24 кг для чоловіків та 16 кг для жінок». Змагання проходили в місті Житомир.

В підсумку запеклих змагань, почесне І місце в категорії понад 68 кг серед військовослужбовців-жінок посіла викладач кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ВІТІ пані майор Тетяна Гром (результат: 278 разів), а заслужену бронзу серед військовослужбовців-чоловіків у ваговій категорії понад 85 кг виборов курсант Військового коледжу сержантського складу ВІТІ Дмитро Новіков (результат: 282 рази).

Загалом, збірна команда Військового інституту та коледжу посіла почесне 5 місце у змаганнях.

Також, у змаганнях взяли участь низка легендарних спортсменів та зірок українського гирьового спорту.

Щиро вітаємо переможців та учасників змагань та бажаємо наснаги на нові перемоги!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]