Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Літературна зірка: вірші курсанта факультету телекомунікаційних систем опубліковано у збірці «Захалявна книжка захисника України»

Добавлено: 07.02.2024 Переглянуто: 2330


Військовий інститут – не лише кузня професійних офіцерів у сфері зв’язку, інформаційних технологій та кібербезпеки, а й об’єднання талановитих та різнобічних особистостей.

Так, у ВІТІ імені Героїв Крут зростають і літературні зірки. Один з них – курсант факультету телекомунікаційних систем молодший сержант Денис Шевчук. Вірші молодого літератора було надруковано у збірці «Захалявна книжка захисника України».

Ще будучи курсантом Військового коледжу сержантського складу ВІТІ, Денис взяв участь у літературному конкурсі «Свою Україну любіть», який організував Всеукраїнський благодійний культурно-науковий фонд Тараса Шевченка за сприяння Національної спілки письменників України, Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення Міноборони та Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ. І от, нарешті, вірші переможця конкурсу було опубліковано у відомій збірці й надіслано авторові.

Майбутній офіцер займається написанням віршів вже понад 6 років. Неодноразово брав участь у подібного роду конкурсах.

- Надзвичайно радісно, що моя праця принесла такий результат – першу публікацію. Це для мене така маленька, але дуже приємна перемога. Наразі у вільний час продовжую займатись написанням нових творів, - ділиться емоціями юний автор віршів.

Вітаємо курсанта Шевчука з першою публікацією та бажаємо наснаги на нові літературні звершення!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх