Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Запрошуємо на день відкритих дверей           

Наукові здобутки: вітаємо з присудженням ступеня “доктор філософії” майора Олексія Фесенка

Добавлено: 31.01.2024 Переглянуто: 734


Захист дисертаційної роботи завжди є важливою подією в житті наукового світу, а коли йдеться про присудження ступеня доктора філософії - це свідчення великих наукових здобутків.

Так, 31 січня, Разовою спеціалізованою вченою радою Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було засвідчено черговий винятковий внесок у галузі інформаційних систем та технологій. В цей день викладачу кафедри технічного та метрологічного забезпечення факультету інформаційних технологій майору Олексію Фесенку було присуджено звання доктора філософії за спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології.

Захист дисертації пана Олексія, беззаперечно, визначив новий етап у розвитку інформаційних систем та технологій. Його внесок у галузь є вагомим, і ми впевнені, що його дослідження стануть основою для подальших наукових здобутків у цій області.

Щиро вітаємо Олексія Фесенка з такою значущою подією та бажаємо подальшого наукового розвитку! Розвиваємо науку і технології разом - удосконалюємо сучасний світ!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх