Вдосконалення навичок: курсанти випускного курсу факультету телекомунікаційних систем пройшли курс із базового налаштування маршрутизаторів MikroTik

Добавлено: 26.12.2023 Переглянуто: 340

В ході повномасштабного вторгнення, а також викликів сучасності, виникла необхідність реформування та вдосконалення підготовки військових зв'язківців. Одне із численних завдань сучасного зв'язківця - вміти якісно та швидко налаштовувати обладнання MikroTik.

Саме тому, на кафедрі телекомунікаційних систем та мереж факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут розпочато підготовку фахівців із налаштування засобів виробника вендора MikroTik, а саме ряду передових мережевих пристроїв.

Заняття в так званій "Академії MikroTik" дозволяють готувати гідних фахівців у галузі військового зв'язку, що сьогодні наближають перемогу України, поширюють позитивний досвід роботи з обладнанням компанії MikroTik та розповсюджують набуті знання.

Так, восьмеро курсантів випускного курсу пройшли курс із базового налаштування маршрутизаторів MikroTik, успішно склали іспит та отримали сертифікат міжнародного зразку MTCNA (MikroTik Certified Network Associate).

Підготовку молодих фахівців зі зв’язку здійснювала команда науково-педагогічних представників кафедри.

Високі результати під час складання фінального тесту стали можливими не лише завдяки цілеспрямованості курсантів та бажанню здобувати нові знання у сфері телекомунікацій та радіотехніки, а й супроводженню та постійній підтримці викладачів-менторі.

Слід зауважити, що науково-педагогічні працівники кафедри телекомунікаційних систем та мереж отримали власні міжнародні сертифікати із базового курсу MTCNA, інженерних курсів MTCRE (MikroTik Certified Routing Engineer), MTCWE (MikroTik Certified Wireless Engineer) та MTCEWE (MikroTik Certified Enterprise Wireless Engineer).

Команда викладачів кафедри і надалі продовжуватиме підготовку сертифікованих спеціалістів із налаштування телекомунікаційного обладнання.