Успішний виступ курсанта ВКСС ВІТІ на Всеукраїнських змаганнях з гирьового спорту

Добавлено: 20.12.2023 Переглянуто: 315

17-18 грудня 2023 року в місті Львів відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту памʼяті Ю. О. Резнікова. В змаганнях приймав участь курсант першого курсу ВКСС ВІТІ Новіков Дмитро. В запеклій боротьбі курсант нашого інституту посів четверте місце з результатом 155 підйомів. Успішний виступ на таких змаганнях свідчить про високий рівень фізичної підготовки, вміння працювати в команді та сильну вольову міць спортсмена. Крім того, участь у змаганнях з гирьового спорту може сприяти формуванню характерних якостей для військової служби, таких як дисципліна, витривалість та рішучість.

Важливо визнати роль тренерів, які вкладають час і зусилля в розвиток спортсменів. Викладачі фізичної підготовки підполковник Куцевол Р. В. та майор Феніч Р. В. здійснили значний внесок у підготовку курсанта, допомагаючи йому досягнути високого результату.

Такі спортивні досягнення, як участь і успішний виступ на Всеукраїнських змаганнях, не тільки піднімають спортивний рівень військових, але й формують ключові якості, необхідні для служби в армії. Це чудовий приклад того, як фізична підготовка та спорт можуть впливати на загальний успіх у військовому вихованні та службі.