Вітаємо з ювілеєм кандидатку педагогічних наук, доцентку кафедри військово-гуманітарних дисциплін пані Наталію ЛОГВІНЕНКО

Добавлено: 19.12.2023 Переглянуто: 265

Сьогодні відзначає свою 70-ту річницю Дня народження кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри військово-гуманітарних дисциплін, висококваліфікований педагог, авторитетний науковець та дивовижна жінка - Наталія Логвіненко.

«Віддай людині крихітку себе. За це душа наповнюється світлом», - писала Ліна Костенко, здавалося б, озвучуючи життєве кредо шанованої іменинниці. Наталія Михайлівна – еталон невичерпної мудрості, яку разом із глибокими знаннями понад 40 років передає своїм учням. Для багатьох курсантів, молодих науковців і досвідчених колег самовідданість Наталії Михайлівни улюбленій справі та безмежна любов до рідної мови та українського народу загалом стали взірцем для наслідування, а фахові поради - дороговказом у науковій діяльності.

Шановна Наталіє Михайлівно, керівництво інституту та люблячий колектив кафедри військово- гуманітарних дисциплін сердечно вітають Вас із Ювілеєм! Нехай небо над Вами буде мирним, а майбутнє - світлим! Нехай кожен день дарує Вам безліч незабутніх миттєвостей, лише гарних новин, щирих усмішок та добрих людей навколо! Нехай симфонія Вашого життя звучить наймелодійнішими нотками любові та щастя! Нехай душевна гармонія та невичерпне натхнення стануть запорукою реалізації Ваших найбажаніших професійних та життєвих планів і задумів!

Многії благії літа, Наталіє Михайлівно!