Нагороджено переможців Першого хакатону з питань виховання доброчесності та запобігання корупції у сфері безпеки й оборони

Добавлено: 17.12.2023 Переглянуто: 224

Офіцери та курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут стали переможцями першого хакатону з питань виховання доброчесності та запобігання корупції у сфері безпеки й оборони та Молодіжного творчого конкурсу “Разом проти корупції! Твоє бачення має значення”, які проходили в рамках відзначення Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Низку заходів було організовано та проведено з ініціативи керівництва Національного університету оборони України та Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції Міністерства оборони України, у співпраці з представниками Програми НАТО з виховання доброчесності, Академії оборони Великої Британії, Центру з питань доброчесності в оборонному секторі (CIDS) протягом листопада та грудня.

Захід об'єднав понад 300 учасників з різних куточків України - представників сектору безпеки та оборони, експерти міжнародних антикорупційних інституцій, громадських та неурядових організацій.

Нагородження переможців відбувалось в рамках IV Міжнародного науково-практичного форуму “Ефективне врядування та виховання доброчесності в секторі безпеки та оборони”.

Команди Військового інституту посіли низку призових місць, зокрема:

Хакатон - "Найбільш інноваційне рішення хакатону", І місце в реалізації Завдання №3 "Розробка системи резервування послуг з перевезення вантажів", ІІ місце в реалізації Завдання №2 "Розробка автоматизованої системи квартирного обліку військовослужбовців";

Молодіжний творчий конкурс - ІІІ місце в номінації "Плакат, постер або комікс", ІІ місце в номінації "Відеоролик".

Вітаємо учасників хакатону та конкурсу із блискучими результатами!

Дякуємо організаторам та спонсорам заходу!

Детальніше про заходи