ВІТІ запрошує на День відкритих дверей

Добавлено: 03.12.2023 Переглянуто: 365

Звільняй місце в своєму щільному графіку, адже 9-го грудня ми запрошуємо майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків відвідати Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Приєднайтеся до нас, щоб:

дізнатися більше про військове навчання в галузі телекомунікацій та інформатизації;

зустрітися та поспілкуватися з курсантами та викладачами;

поринути в світ сучасної військової техніки та інноваційних технологій;

поставити питання та отримати відповіді від експертів у відповідній галузі, а також керівному складу інституту.

Участь в заході відбувається ТІЛЬКИ за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/r9J1mau1WCZQszEu8 .

Кількість місць обмежена! Точні час, дату та місце проведення заходу Ви отримаєте в запрошенні, яке надійде Вам на месенджер або засобами розсилки на електронну скриньку.

Не прогав унікальну можливість взяти участь у заході, який розірве твої шаблони про військову службу.