Кафедра Військової підготовки ВІТІ запрошує громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Підготовку парадного розрахунку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації перевірив Головний інспектор МО України

Добавлено: 25.07.2017 Переглянуто: 354

На стройовому плацу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації щодня по дві години в ранковий та вечірній час триває підготовка парадного розрахунку інституту до параду військ, який відбудеться 24 серпня на честь відзначення 26-ї річниці Незалежності України в серці нашої столиці.

Курсанти нашого вишу вже традиційно братимуть участь у цих урочистостях. Цього року представляти Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації будуть понад 120 курсантів та офіцерів, з них 18 військовослужбовців - 6 офіцерів та 12 курсантів – учасники АТО, 3 курсантів відмінники навчання. Очолюватиме парадний розрахунок – начальник інституту, кавалер ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, учасник АТО полковник Євген Степаненко.

З метою перевірки підготовчих тренувань парадного розрахунку інституту 25 липня прибув Головний інспектор МО України генерал-лейтенант Руслан Хомчак. Він залишився задоволеним рівнем підготовки військовослужбовців, їх мотивацією та морально-психологічним станом.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net