Відзначення кращих з нагоди Дня захисників і захисниць

Добавлено: 29.09.2023 Переглянуто: 363

Напередодні Дня захисників і захисниць, кращих курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було заохочено Подяками від Голови Печерської і місті Києві державної адміністрації.

Урочисті заходи відбувались в одному з мальовничих місць столиці. На заході були присутні голова Печерської райдержадміністрації Наталія Кондрашова, заступник голови Анатолій Невмержицький, директор Київського академічного театру ляльок Ігор Гулий, голова Громадської ради при Печерській райдержадміністрації Костянтин Бричук, керівники та працівники структурних підрозділів Печерської РДА.

Подяками від Голови адміністрації за високий професіоналізм, мужність та патріотизм, збереження і розвиток військових традицій та з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України та Дня українського козацтва були нагороджені курсанти факультету Бойового застосування систем управління та зв'язкц Гребенюк Єлизавета та Бешевець Микола, курсанти факультету Інформаційних технологій Пивоварчук Данило та Цимбалюк Максим, курсант факультету Телекомунікаційних систем Дмитро Макаренко.

Також, на гостей заходу чекав цікавий та яскравий концерт, організований низкою творчих колективів.