Удосконалення військової освіти: Участь у курсі лідерства L-1C за програмою DEEP НАТО

Добавлено: 24.09.2023 Переглянуто: 566

На запрошення Представництва НАТО в Україні в рамках реалізації програми НАТО з удосконалення військової освіти (програма DEEP), представник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут прийняв участь у курсі лідерства L-1C, який відбувався на базі Військової академії Литовської Республіки імені генерала Йонаса Жемайтіса у м. Вільнюс у період з 7 серпня по 15 вересня 2023 року.

Основні питання які розглядались під час проведення заходу учасників ознайомили з сучасними методиками та практиками викладання курсів лідерства; зосередили увагу на поглибленому розумінні процедур планування за стандартами НАТО, підвищенню рівня компетентності фахівців, які залучаються до розробки (проведення) L-курсів тактичного рівня.