Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024           

Нові навички військових: навчання в Польщі з аналізу шкідливого ПЗ та цифрової криміналістики

Добавлено: 22.09.2023 Переглянуто: 221


З 03 по 09 вересня 2023 року представники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут прийняли участь в навчальному курсі з питань аналізу шкідливого програмного забезпечення та цифрової криміналістики «Malware analysis & digital forensic course», який проводився в рамках діяльності місії ЄС з надання військової допомоги Україні (EUMAM Ukraine) в м. Варшава, Республіка Польща. Заняття проводились викладачами «Cyber Security Training Centre of Excellence», провідного підрозділу Міністерства національної оборони Республіки Польща, який формує напрями розвитку та систему професійної підготовки у сфері кібербезпеки та інформаційних технологій.

Під час підготовки, викладачі тренувального центру надали не лише теоретичні знання, але й практичні навички. Це дозволяє військовослужбовцям отримати реальний досвід роботи з передовими технологіями та новітнім програмним забезпеченням.

За результатами навчання були отримані сертифікати про завершення курсу. Вони є відзнакою за наполегливу працю і старанність під час проведення занять.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2023.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх