Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Співпраця із НАТО: Військовий інститут імені Героїв Крут у Словаччині

Добавлено: 20.09.2023 Переглянуто: 376


За сприянням Програми НАТО «Удосконалення військової освіти» (DEEP ‒ Defence Education Enhancement Program) делегація Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут пройшла навчання за курсом «Аналіз конфліктів» у м. Кошице Словацька Республіка. Курс передбачав насичену та інтенсивну навчальну програму. Слухачі курсу досліджували причини виникнення, можливі сценарії та стратегії вирішення збройних конфліктів сучасності.

По завершенню курсу слухачі поділилися власним досвідом роботи, вручили пам’ятні подарунки та подякували організаторам за підтримку українського народу. У свою чергу Головний менеджер програми Гразвідас Ясутіс наголосив на важливості продовження співробітництва та реалізації подібних проєктів, які направлені на вдосконалення та підвищення рівня військової освіти.

Матеріали курсу й отримані знання будуть використані в освітньому процесі.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх