Наййкращих спортсменів та активну молодь Військового інституту відзначено Подяками та подарунками від Голови Печерської РДА в м.Києві

Добавлено: 11.09.2023 Переглянуто: 427

З нагоди Дня фізичної культури і спорту України у Печерському районі відбулось привітання кращих представників сфери фізичної культури і спорту, а також було відзначено талановиту та активну молодь.

Для присутніх було влаштовано вражаючий міні-концерт із залученням бандуристки, студентки Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва Анастасії Щуцької та квартету «ClariDrum» оркестру Почесної варти окремої Президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького.

Вітали учасників заходу заступник голови Печерської райдержадміністрації Анатолій Невмержицький та начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації Вікторія Тромса.

Викладачів кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту ВІТІ підполковника Антона Бутенко та майора Тетяну Гром, курсанта факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку Іллю Сірого було відзначено подяками голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту, високу професійну майстерність, особисті досягнення та з нагоди Дня фізичної культури і спорту представників сфери фізичної культури і спорту району.

Курсантів факультету Інформаційних технологій Віталія Долгушина, Ольгу Турчак, Дениса Огороднього було відзначено подяками голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації за вагомий внесок в реалізацію молодіжної політики та національно-патріотичного виховання в Україні, активну громадську позицію та відданість справі.

Наприкінці відзначення кращих, приємною несподіванкою стало вручення пам'ятної подяки колективу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут за плідну багаторічну співпрацю від начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації.