Покоління переможців: Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

Добавлено: 01.09.2023 Переглянуто: 614

Тієї лютої зими вони стали на захист рідної країни, як 105 років тому це зробили зовсім юні й молоді вихованці Української Народної Республіки. Майбутня еліта та надія нашої армії – курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут знають, як налагодити зв'язок, щоб звитяжне українське військо не зупинялося, звільняючи кожен клаптик рідної землі. Адже країна та честь понад усе.

32 роки тому ми проголосили Незалежність, століттями нам доводилося відстоювати її і саме зараз час утвердити навіки. Нам справді важко, але вже ніколи не буде соромно!

Детальніше про ВІТІ дивіться у фільмі від Управління Стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України.