Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Гармонія добра та творчості: оркестр ВІТІ взяв участь в Благодійному фестивалі задля протезування українських воїнів

Добавлено: 31.08.2023 Переглянуто: 394


Днями колектив оркестру Військового інституту взяв участь у Благодійному фестивалі, спрямованому на збір коштів для протезування українських воїнів, які постраждали під час бойових подій.

Цей фестиваль-ярмарок під назвою "Правди сила" став справжнім втіленням об'єднуючої сили творчості та доброти. Захід відбувався під відкритим небом в одному з музеїв України. Оркестр інституту, відомий своїми талантами та високим професіоналізмом, вирішив долучитися до цієї благородної місії, аби підтримати воїнів, які з великим героїзмом стояли на захисті України.

Благодійний фестиваль було організовано Благодійним фондом "Мистецька сотня України". Виступ колективу оркестру з відомими та культовими українськими піснями став своєрідною музичною оповіддю про відвагу та долання випробувань. Він нагадав всім присутнім про те, як важливо підтримувати та допомагати тим, хто віддав свої сили та здоров'я на користь Батьківщини.

Глядачі та учасники фестивалю мали змогу не лише насолодитися музичними шедеврами, а й внести свій вклад у благодійну справу. Зібрані кошти підуть на протезування воїнів, які віддали найцінніше — своє здоров'я — на захист своєї країни.

Слава Україні та її Героям!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх