Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Шаную воїнів, біжу за Героїв України: військовослужбовці ВІТІ взяли участь в щорічному благодійному забігу

Добавлено: 27.08.2023 Переглянуто: 401


За ініціативи колективу кафедри фізичного виховання, спеціальної фізичної підготовки і спорту, офіцери та курсанти інституту взяли участь в щорічному благодійному забігу "Шаную воїнів, біжу за Героїв України".

Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” – щорічна патріотична традиція вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни.

Ініціаторами забігу у 2018 році стали Олег Дурмасенко, Таїсія Братасюк і Дмитро Примаченко. Щороку подія збирає сотні бігунів, серед яких майданівці, учасники бойових дій на сході України, їхні родичі, побратими та друзі. Крім патріотично налаштованих українців, в першому забігу взяли участь представники посольства Великої Британії та військовий аташе посольства США, а спеціальним гостем був Джордж Лутц, засновник американської організації "Шануй та пам’ятай" та організатор аналогічного всеамериканського забігу за загиблих воїнів.

Бігли військовослужбовці, за побратимів чи друзів, чиї життя забрала війна, серед них і, на жаль, є випускники Військового інституту. Кожен крок, кожен зіграний метр у цьому забігу – це вшанування жертв та подяка тим, хто оберігає нашу державність. Ця подія нагадує нам про цінність свободи та незалежності, яку неодмінно потрібно цінувати та захищати.

Висловлюємо щиру вдячність цьогорічним організаторам забігу, а саме: Міністерству у справах ветеранів України, ГО “Славетні епохи України”, ГС “Національна рада спортивної реабілітації захисників України”, Національному меморіальному комплексу Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності, Департаменту молоді та спорту КМДА, Центру реабілітації та реадаптації учасників АТО та ООС “ЯРМІЗ” ГО “Асоціація медиків Революції Гідності”, Силам спеціальних операцій ЗСУ, ГС “Труханів острів” за сприяння Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка.

Слава Україні та її Героям!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх