Привітання начальника Військового інституту з нагоди Дня Незалежності України

Добавлено: 23.08.2023 Переглянуто: 350

Кожен День Незалежності — це нагадування про ціну нашої свободи, завойованої кров'ю та самовідданістю кожного покоління українців. Сьогодні ми несемо відповідальність перед минулим, живучи та працюючи в ім'я майбутнього нашої Батьківщини.

Сьогодні, 24 серпня 2023 року, ми відзначаємо 32 річницю проголошення Незалежності України. Ця дата стала символом нашої незламної волі, мужності та прагнення до вільного майбутнього. Ми, як захисники Незалежності, є свідками і учасниками історичних подій, які впливають на долю нашої держави.

Нехай сила нашого спільного духу завжди підтримує нашу країну на шляху до процвітання, справедливості та свободи.

Разом ми відзначаємо цей день з гідністю, пам'ятаючи той гордий шлях, яким ми йдемо всією країною, пам'ятаючи про тих, хто віддав свої життя за вільну, незалежну Україну.

Нехай наше єднання та сила завжди будуть нашою найвеличнішим зброєю. Разом - до Перемоги!

Слава Україні!

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

.генерал-майор Віктор Остапчук /p>