Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Курсанти ВІТІ - учасники щорічної олімпіади з програмування KPI-OPEN

Добавлено: 25.07.2023 Переглянуто: 354


Курсанти факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут завжди відзначалися своїм прагненням до знань та активною участю у різноманітних подіях наукового та освітнього характеру. Хлопці та дівчата неодноразово доводили свої навички та професійний потенціал, що стали підтвердженням їх високої кваліфікації.

Однією з найпрестижніших подій в українському освітньому просторі є олімпіада KPI-OPEN, що проводиться Київським політехнічним інститутом імені Ігоря Сікорського. У 2023 році курсанти ВІТІ також взяли участь в олімпіаді, продемонструвавши високий рівень знань та вмінь.

KPI-OPEN 2023 - це захід, який зібрав студентів, курсантів та молодих науковців з різних закладів вищої освіти України для вирішення складних завдань у галузі інформатики та програмування. Змагання відбувалися на базі сайту Київського політехнічного інституту та включали ряд етапів, спрямованих на виявлення найкращих молодих спеціалістів.

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації взяли участь у різних конкурсах та вирішували складні завдання. Вони продемонстрували свою компетентність та знання, працюючи в командах та пропонуючи креативні та ефективні рішення.

Участь у KPI-OPEN 2023 дозволила курсантам Військового інституту телекомунікацій та інформатизації проявити свої лідерські якості, комунікативні навички та здатність до колективної роботи. Після змагань військовослужбовці збагатилися досвідом, який зможуть використовувати у своїй професійній діяльності.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх