Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Підсумки першого року навчання: успішність і спортивні досягнення першокурсників ВІТІ

Добавлено: 19.07.2023 Переглянуто: 486


Саме від самодисципліни, наполегливої праці та навчання залежить успіх майбутнього офіцера. Такі висновки зробили і першокурсники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут після підбиття підсумків свого першого року навчання і спартакіади.

На урочистій церемонії, що відбулася у табірному зборі, курсантів привітав керівник табірного збору, передавши їм слова привітання від начальника інституту.

Під час заходу, курсантам було вручено чергові військові звання, які стали доказом зростання та професійного розвитку першокурсників.

Не менш важливим моментом на церемонії стало нагородження переможців спартакіади серед курсантів перших курсів. Кубки та медалі були вручені найкращим спортсменам, які продемонстрували високий рівень фізичної підготовки і командний дух. Це відзнака їхнього наполегливого тренування та здатності до спортивних досягнень.

За результатами спартакіади, призові місця розподілились таким чином:

 • І місце - 22 навчальний курс факультету Інформаційних технологій;
 • ІІ місце - 32 навчальний курс факультету Бойового застосування систем управління та зв'язку;
 • ІІІ місце - 12 навчальний курс факультету Телекомунікаційних систем.

  Першокурсники відзначили свої досягнення з почуттям гордості та мотивації до подальших досягнень. Їхні успіхи у службі, навчанні та спорті є свідченням їхнього постійного зростання як особистостей та майбутніх офіцерів.

  Дякуємо за допомогу та підтримку під час організації заходу колективу Печерської районної в місті Києві адміністрації.

 • © Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

  Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

  ^ Наверх