Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024           

На шляху до високотехнологічного майбутнього армії: Курсанти спеціальності Кібербезпека взяли участь в онлайн-змаганнях Sikorsky CTF

Добавлено: 12.07.2023 Переглянуто: 361


Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут факультету бойового застосування систем управління та зв'язку спеціальності Кібербезпека взяли участь у захоплюючому онлайн-змаганні Sikorsky CTF.

Sikorsky CTF - це дводенне онлайн-змагання у форматі "захоплення прапора" (capture the flag). Його основна мета полягала в тому, щоб надати студентам та старшокласникам унікальну можливість отримати практичний досвід у пошуку та ідентифікації вразливостей, що є ключовими навичками у сфері кібербезпеки. Через симульовані кібератаки, учасники мали змогу опрацювати реальні сценарії кібербезпекових загроз. Крім того, всі учасники мали шанс спілкуватися з експертами з кібербезпеки та здобути цінний досвід роботи в команді.

Для курсантів це змагання стало важливим кроком у їхній професійній підготовці. Вони вирішили випробувати свої навички, набуті під час навчання, і продемонструвати свою вміння захищати мережі та інформаційні системи від кіберзагроз. Попри високий рівень складності завдань, курсанти не зрадили своїй спеціальності та показали вражаючі здібності у вирішенні кібербезпечних викликів.

Sikorsky CTF став відмінною можливістю для курсантів спеціальності Кібербезпека проявити свій потенціал, надихнутися на подальший розвиток та підготуватися до майбутніх викликів в сфері своєї діяльності.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2023.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх