Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Навчальний збір: стрільби, топографія та медицина – неперевершений досвід для студентів-майбутніх офіцерів

Добавлено: 09.07.2023 Переглянуто: 561


Під час навчання на кафедрі Військової підготовки, немає нічого більш захоплюючого, ніж навчальні збори, які проводяться зі студентами регулярною.

Центральним елементом цього навчального збору була стрільба з автомату АК-74. Це була відмінна нагода для студентів отримати первинні навички виконання вогневих завдань. Під керівництвом досвідчених інструкторів, майбутні офіцери запасу вивчали основи стрільби, правильну посадку, техніку прицілювання та безпекові норми.

Проте, навчальний збір не обмежувався лише стрільбами. Кафедра Військової підготовки піклується про всебічний розвиток студентів, тому також було проведено практичні заняття з військової топографії. Орієнтування на місцевості є невід'ємною частиною успішної військової діяльності. Майстерність у цій сфері може врятувати життя під час бойових операцій.

Окрім того, на навчальному зборі були проведені практичні заняття з тактичної медицини. Важливість медичних навичок для військових не може бути переоцінена. Студенти мали можливість вивчити основи надання першої допомоги та ефективного застосування медичного обладнання. Інструктори з міжнародного центру тактичної медицини ділилися своїм досвідом та вчили студентів реагувати на непередбачені ситуації, швидко діагностувати та надавати допомогу пораненим.

Цей навчальний збір став важливою подією для майбутніх офіцерів запасу. Він надав їм можливість практично застосувати свої знання та набути нових навичок у реальних умовах.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх