Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Культурологічна година: курсанти ВІТІ відвідали низку культурних заходів

Добавлено: 26.06.2023 Переглянуто: 459


Військовослужбовці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут минулого вікенду мали можливість насолодитись культурними заходами в низці відомих закладів культури. Ця ініціатива мала на меті забезпечити військовослужбовців можливістю відпочити з користю, а також насолодитись мистецтвом.

Один із закладів, які відвідали військовослужбовці, була Національна опера України. Це найбільший театр опери в країні, який славиться своїми видовищними постановками та талановитими артистами. Відвідування опери дозволило військовослужбовцям насолодитись класичною музикою та величністю оперної вистави.

Молодий театр, що знаходиться у центрі столиці, також відкрив свої двері для курсантів. Цей театр відомий своїми сміливими та сучасними інтерпретаціями класичних п'єс. Участь у виставах Молодого театру надала військовослужбовцям можливість побачити мистецтво в новому світлі та проникнутись його сучасними тенденціями.

Не менш привабливим місцем для відвідування був Національний театр імені Лесі Українки. Цей театр відомий своїми високоякісними постановками українських класичних п'єс. Військовослужбовці мали можливість насолодитись талантом акторів та відчути глибину національної культури через театральне мистецтво.

Окрім цього, військові також відвідали Театр юного глядача на Липках. Цей заклад спеціалізується на виставах для дітей та молоді, але його вистави цікаві й дорослим глядачам. Курсанти мали змогу повернутись до своєї дитинства та відчути радість від театрального виконання.

Останнім заходом культурного калейдоскопу став концерт гурту Друга Ріка «SUPERNATION 2013-2023». Гурт Друга Ріка відомий своїми енергійними виступами та популярними піснями. Цей концерт став чудовою можливістю для курсантів насолодитись сучасною українською музикою.

Завдяки спільним зусиллям колективів закладів культури та команди з Відділу культурологічного забезпечення військ (сил) Центру МПЗ ЗСУ, військовослужбовці Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут отримали можливість насолодитись культурою та мистецтвом. Такі ініціативи не тільки сприяють розвитку культурного середовища, але й підтримують духовне благополуччя військових, допомагаючи їм знайти релаксацію та натхнення у світі мистецтва. Дякуємо нашим партнерам!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх