В добру путь, панове лейтенанти: звернення Президента України до військових ВНЗ з нагоди випуску офіцерів

Добавлено: 23.06.2023 Переглянуто: 611

Президент України Володимир Зеленський узяв участь у режимі відеоконференції в заходах з нагоди чергового випуску офіцерів вищих військових навчальних закладів.

Цьогоріч навчання закінчили понад тисячу осіб.

Глава держави окремо привітав випускників кожного вишу: Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Української військово-медичної академії та кафедри військової підготовки Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Деталі: https://www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-uzyav-uchast-u-rezhimi-videokonferenciyi-83765 [Офіс Президента України]