Курсанти ВІТІ відвідали творчу зустріч «Словоспів Збройних Сил України»

Добавлено: 08.06.2023 Переглянуто: 365

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідали творчу зустріч з актором театру, кіно та дубляжу, викладачем, бардом, а з серпня 2022 року – військовослужбовцем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України Дмитром Лінартовичем «Словоспів Збройних Сил України», яка відбулась у Центральному будинку офіцерів ЗС України. Дмитро Лінартович - постійний та почесний гість у ВІТІ, тому для курсантів інституту було дуже важливим відвідати його концертну програму.

Творчий військовослужбовець брав участь у звільненні Херсонщини, у боях за Бахмут і Соледар. Його викладацька та акторська діяльність не завадила пану Дмитру допомагати захищати нашу Батьківщину від ворога.

Дякуємо організаторам заходу за теплий прийом та цікавий творчий вечір, який були став оазисом серед військових буднів.