Обмін бойовим досвідом: до курсантів ВКСС ВІТІ завітав військовослужбовець морської піхоти

Добавлено: 26.05.2023 Переглянуто: 393

Днями до Військового коледжу сержантського складу ВІТІ для обміну бойовим досвідом завітав військовослужбовець 35 окремої бригади морської піхоти старший матрос Унтілов Артур Миколайович.

Перебуваючи в зонах бойових дій на Придніпровському, Херсонському та Донецькому напрямках з серпня 2022 року по сьогодення, військовослужбовець не лише виконував обов'язки водія-електрика, яким є по штату, а й забезпечував зв'язок свого підрозділу, та, звісно ж надавав і вогневу підтримку.

Під час зустрічі, пан Артур розповів про свій бойовий шлях, поділився знаннями з налаштування засобів зв’язку, а також наголосив про життєві цінності військовослужбовців на полі бою та важливість дотримання заходів безпеки для кожного військовослужбовця.