Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Відкрий світ можливостей: Військовий інститут запрошує на онлайн-екскурсії            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

ВКСС_News: Успіхи курсантів коледжу в турнірі з волейболу

Добавлено: 16.05.2023 Переглянуто: 408


Команда курсантів Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут взяла участь у Відкритому турнірі з волейболу.

Курсанти ВКСС ВІТІ відзначилися своїм наполегливим підходом та високою спортивною майстерністю, завоювавши почесне третє місце в турнірі.

Команда змагалась з командами п'яти вищих навчальних закладів міста Полтава і продемонструвала справжню силу та вміння на волейбольному полі.

Метою цього турніру стало сприяння розвитку спортивної культури, популяризація здорового способу життя та забезпечення можливості спортсменам з різних навчальних закладів знайти нових друзів та партнерів.

Ми впевнені, що ці змагання допомогли не лише популяризувати спорт серед молоді, а й зміцнити спортивні зв'язки і створити основу для майбутньої співпраці між навчальними закладами у цьому напрямку.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх